Język:

Skarpety

Produkujemy niezwykle różnorodne skarpety przeznaczone dla osób w każdym wieku. Perełkami w naszej kolekcji są skarpety sportowe z linii „Perfect” i „Sky” przeznaczone dla narciarzy i snowboardzistów. Produkujemy także skarpety w systemie „lewa- prawa” dzięki czemu są one idealnie dopasowane do budowy anatomicznej stopy.

Dostępna jest również linia przeznaczona specjalnie dla kobiet, którą stanowią skarpety damskie. Znajdują się tu produkty bardzo cenionej marki „Red”. Są one produkowane z frotty profilowanej, co chroni stopę przed urazami spowodowanymi np. skręceniem. Skarpety damskie są nie tylko ciepłe i zdrowe, ale również ładne. W procesie produkcji uwzględniamy najnowsze światowe trendy w zakresie kolorystki i wzornictwa.

Skarpety męskie marki Camaro, Lotus, Coyenne i Unique przeznaczone są specjalnie dla mężczyzn. Łączą one elegancki i niezobowiązujący styl. Natomiast skarpety męskie Prestiger wykonane są z najwyższej jakości przędzy mercezyrowanej. Gwarantuje to poczucie komfortu i stanowi dyskretne uzupełnienie stroju.

Marka Piechur dominuje w modzie młodzieżowej. Znajdują się tutaj skarpety dziecięce, różnorodne podkolanówki i zakolanówki firmy Gramark. Jest to polski producent skarpet, oferujący najwyższej jakości produkty. Łączą one awangardowe wzory, estetykę i komfort użytkowania.

Specjalnie dla dzieci zaprojektowano markę Fanti i Kubi łączą one bogatą kolorystykę, bajeczne wzornictwo, a do tego są bezpieczne w użytkowaniu.

Naszym klientom gwarantujemy, że nasze skarpety zapewniają doskonałą cyrkulację powietrza przez co ich użytkownicy mają nieosiągalny dla naszych konkurentów komfort użytkowania.